WhatsApp

Sık Sorulan Sorular

Vaay, istasyona dahi gelmeden bulunduğunuz yerden avantajlı yakıt almanızı sağlayan, istasyona geldiğinizde ise aracınızdan inmeden, temassız ve hızlı bir şekilde ödeme yapmanıza olanak sunan mobil uygulamadır.

Araçtan Ödeme yöntemini kullanmak isterseniz, mevcut Aytemiz kartınızı bir defaya mahsus kredi kartınız ile eşleştirmeniz gerekmektedir. Vaay uygulamamıza giriş yaptıktan sonra, ana ekranın sağ alt kısmında bulunan Ödeme Sistemleri bölümüne tıklayın ve ekranda yer alan Araçtan Öde’yi seçin. Aytemiz kartınız ile kredi kartınızı eşleştirmek için, Yeni Kart Ekle bölümüne tıklayarak kart bilgilerinizi sisteme girip işlemi tamamlayabilirsiniz. Eşleştirmeyi tamamladıktan sonra temassız özellikli Aytemiz kartınızı pompa görevlisine vermeniz yeterli olacaktır.

Ana menü altındaki ‘’Kayıt Ol’’ bölümüne tıklayıp bilgilerinizi girdikten sonra hızlıca yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Aytemiz mobil müşterisiyseniz, profilinize giriş yaptıktan sonra ‘’Vaay’’ sekmesindeki eksik bilgileri tamamlayarak kolayca Vaay dünyasının bir parçası olabilirsiniz.

Vaay sayesinde her yakıt alışverişinizde avantajlı fiyatlardan anında faydalanırsınız. Üstelik istasyona gelmeden, bulunduğunuz yerden kolayca yakıt alabilirsiniz. İstasyona geldiğinizde ise aracınızdan inmeden, temassız ve hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vaay’a giriş yaptıktan sonra, ana ekranın sağ alt kısmında bulunan Ödeme Sistemleri bölümüne tıklayıp, ekranda yer alan Mobil Ödeme’yi seçtikten sonra, elektronik cüzdanınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Bakiye yükledikten sonra oluşturacağınız 6 haneli kodu pompa görevlisine göstermeniz yeterli olacaktır. Kredi kartınızla mobil ödeme yapmak isterseniz, kartınızı bir kez uygulamaya tanımlamanız gerekmektedir. Tanımladıktan sonra oluşturacağınız 6 haneli kodu pompa görevlisine göstererek dilediğiniz zaman kolaylıkla akaryakıt alışverişi yapabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu